PARTIZAN PREKRETOM OTIŠAO NA PLUS 8 ISPRED ZVEZDE: Gomeš i Terzić utišali TSC arenu!

superliga srbije, 14. kolo

Domaćin je bolje počeo duel i poveo golom bivšeg fudbalera Zvezde

Objavljeno: 15:22h

Partizan je posle preokreta slavio protiv TSC-a u Bačkoj Topoli 3:1 i tako povećao prednost na čelu prvenstvene tabele.

Crno-beli sada opet imaju osam bodova više od večitog rivala, Crvene zvezde, koja ima dva meča manje, a svoj duel 14. kola Superlige Srbije igra od 18.45 u Nišu protiv Radničkog.

Domaćin je bolje počeo duel na 'TSC areni' i poveo golom bivšeg fudbalera Zvezde - Marka Petkovića u devetom minutu.

Ipak, odgovor lidera je stigao brzo. Rikardo Gomeš je izjednačio cveć u 12. minutu a onda mladi Nikola Terzić golovima u 27. i 36. minutu postavio, kako se kassnije ispostavilo, konačan rezultat.