MIHAJLOVIĆEV TIM PRUŽIO JAK OTPOR MILANU: Zabrinjavajuće vesti iz Italije za selektora Stojkovića (FOTO)

serija a, 9. kolo

Filip Đuričić je zbog povrede već u 28. minutu završio utakmicu između Sasuola i Venecije

Objavljeno: 23:26h

Fudbaleri Milana pobedili su na gostujućem terenu Bolonju sa 4:2, u utakmici devetog kola Serije A.

Milan je poveo u 16. minutu golom koji je postigao Rafael Leao, a prednost je udvostručio Davide Kalabrija u 35. minutu. Bolonja je smanjila autogolom Zlatana Ibrahimovića u 49. minutu, a tri minuta kasnije izjednačio je Musa Barou. Milan je poveo u 84. minutu pogotkom Ismaela Benasera, a pobedu je obezbedio Ibrahimović golom u 90. minutu.

Bolonja je utakmicu završila sa devetoricom igrača, Adama Sumaoro dobio je crveni karton u 20. minutu, dok je njegov saigrač Roberto Sorijano isključen u 58. minutu. Ekipa Siniše Mihajlovića je u poslednje dve utakmice bez pobede.

Zabrinjavajuće vesti dobio je Dragan Piksi Stojković iz Italije gde je Sasuolo savladao je Veneciju 3:1, a zeleno crni su do trijumfa došli nakon preokreta bez pomoći srpskog reprezentativca Filipa Đuričića.

Filip Đuričić

Vezista je već 28. minutu završio utakmicu zbog povrede, a njegovo mesto na terenu zauzeo je Traore.