BRAGA PRATI ZVEZDU, SLAVILI U "LUDOJ ŠUMI": Dinamo poklekao u Beču, nula Lacija i Marseja u Rimu!

liga evrope, 3. kolo

Ostale utakmice igraju se od 21.00

Braga je kao gost minimalno savladala Ludogorec u 3. kolu Grupe F Lige Evrope, u kojoj se nalazi i Crvena zvezda.

Strelac jedinog gola bio je Orta još u 7. minutu. Tako je Braga došla do 6 bodova, jedan manje od Zvezde koja je u istom terminu večeras igrala nerešeno 1:1 na gostovanju Mitjilendu.

Danci imaju dva boda, a Ludogorec je poslednji sa jednim.

Fudbaleri Betisa i Bajer Leverkuzena odigrali su večeras nerešeno 1:1, u Grupi G.

Poveo je Betis u 75. minutu golom Borhe Inglesijasa iz penala, da bi izjednačenje Bajeru doneo Robert Andrih golom u 82. minutu.

Obe ekipe imaju po sedam bodova i nalaze se na deobi prve pozicije. U narednom kolu, Bajer će dočekati Betis.

U istom terminu, u Grupi H, Rapid je kao domaćin pobedio Dinamo iz Zagreba sa 2:1.

Strelci za Rapid su bili Marko Grul u devetom i Maksimilijan Hofman u 34. minutu, a gol za Dinamo je postigao Mislav Oršić u 24. minutu.

Oba tima imaju po tri osvojena boda i dele drugu poziciju. U sledećem kolu, Dinamo će dočekati Rapid.

U Grupi H, Fenerbahče i Antverpen su u Istanbulu odigrali nerešeno 2:2.

Dvostruki strelac za Fenerbahče bio je Ener Valensija u 21. i iz penala u 45. minutu, dok su strelci za Antverpen bili Mbvana Samata u drugom i Piter Gerkens u 62. minutu.

Fenerbahče je treći sa dva boda, dok je Antverpen četvrti sa jednim poenom. U četvrtom kolu, Antverpen će dočekati Fenerbahče.

Meč bez pogodaka odigrali su Lacio i Olimpik Marsej u Grupi E.

Lacio je drugi sa četiri boda, a Marsej treći sa tri. U narednom kolu, Marsej će dočekati Lacio.