SJAJAN MEČ U MILANU: "Rosoneri" stigli minus od dva gola pa u finišu došli do neverovatne pobede!

SERIJA A

Milan savladao Veronu 3:2

Objavljeno: 23:46h

Fudbaleri Milana pobedili su Veronu 3:2 na San Siru u 8. kolu italijanske Serije A.

Italijanski velikan je bio na kolenima posle 45 minuta, imao dva gola zaostatka golovima Kaprarija i Baraka iz penala, ali je nekako uspeo da isčupa pobedu.

"Rosoneri" su flertovali sa prvim porazom u šampionatu, ali umesto toga otišao je na sam vrh Serije A ispred Napolija, koji ima bod manje, ali i meč manje.

U drugom poluvremenu, kada je Milan tonuo, "pojavio" se Olivije Žiru.

Olivije Žiru

U svom stilu je nadskočio kompletnu odbranu i glavom najavio dramu na pola sata do kraja.

I onda je usledio poslednji udarac, za samo tri minuta.

Frank Kesi je iskoristio penal, a onda su poraz sami potpisali igrači Verone.

Koral Gunter je komično reagovao i ubacio loptu u sopstvenu mrežu za oduševljenje na San Siru.

Srpski fudbaleri iz Verone Darko Lazović (do 79. minuta) i Ivan Ilić (ceo meč) gledali su veliki preokret sedmostrukog prvaka Evrope.

Serija A, 8. kolo: Specija - Salernitana 2:1 (0:1) Strelec 51, Kovalenko 76 - Simi 39 Lacio - Inter 3:1 (0:1) Imobile 63, Anderson 81, Milinković-Savić 90+4 – Perišić 12 Milan - Verona 3:2 (0:2) Žiru 59, Kesi 76, Gunter 78ag – Kaprari 7, Barak 24p

Nedelja: 12.30 Kaljari - Sampdorija 15.00 Empoli - Atalanta 15.00 Đenoa - Sasuolo 15.00 Udineze - Bolonja 18.00 Napoli - Torino 20.45 Juventus - Roma

Ponedeljak: 20.45 Venecija - Fiorentina