DŽEKO UŠAO, ODMAH DAO GOL PA IZNUDIO PENAL ZA SLAVLJE INTERA: Juventusu derbi Torina, Vanja matiran u finišu!

SERIJA A, 7. KOLO

Za ekipu Torina igrao je i Saša Lukić koji je na terenu bio do 65. minuta

Fudbaleri Juventusa pobedili su u gostima Torino sa 1:0, u sedmom kolu italijanske Serije A.

Gradski derbi Torina bio je pun tempa i uzbuđenja, ali je rešen tek u 86. minutu. Tada je Manuel Lokateli prelepim udarcem sa ivice kaznenog prostora od stative matirao Vanju Milinković-Savića.

Za ekipu Torina igrao je i Saša Lukić koji je na terenu bio do 65. minuta.

U narednom kolu, Juventus će dočekati Romu, dok će Torino gostovati Napoliju.

Ranije danas, fudbaleri Salernitane savladali su Đenovu rezultatom 1:0, a strelac pobedonosnog gola bio je napadač iz Bosne i Hercegovine Milan Đurić u 66. minutu susreta.

Inter je kao gost posle preokreta savladao Sasuolo 2:1. Domaćin je vodio od 22. minuta golom Domenika Berardija iz penala.

U 57. minutu u igru je ušao Edin Džeko i već sledećeg minuta izjednačio, da bi potom iznudio penal. U 78. minutu realizovao ga je Lautaro Martines za trijumf šampiona.

Milanski tim je na drugom mestu sa 17 bodova i utakmicom više od konkurenata, dok je Sasuolo 12. sa sedam poena.