LUDNICA U MILANU: Inter promašio penal, VAR spasao domaćina od poraza! (FOTO)

SERIJA A, 6. KOLO

Milan je kao gost pobedio Speciju sa 2:1

Objavljeno: 20:52h

Fudbaleri Intera i Atalante odigrali su u Milanu nerešeno 2:2, u utakmici šestog kola Serije A.

Inter je poveo u petom minutu golom Lautara Martineza, a Atalanta je preokrenula golovima Ruslana Malinovskog u 30. i Rafaela Toloja u 38. minutu meča. Milanska ekipa izjednačila je u 71. minutu golom Edina Džeka.

Potom je u završnici susreta nastala prava drama. Najpre je u 86. minutu dosuđen penal za Inter koji je izveo Federiko Dimarko. On nije bio precizan, tačnije pogodio je prečku. Samo dva minuta kasnije Atalanta je došla do gola. Međutim, VAR je pokazao da je prethodno Pikoli napravio prekršaj. Gol nije bio priznat, tako da je meč završen nerešenim rezultatom 2:2.

Ranije danas Milan je kao gost pobedio Speciju sa 2:1.