NEOČEKIVANI PORAZ ŠAMPIONA ŠPANIJE: Alaves upisao prvu pobedu u novoj sezoni (FOTO)

primera, sedmo kolo

Valensija i Atletik Bilbao odigrali su nerešeno 1:1

Fudbaleri Alavesa pobedili su danas na svom terenu ekipu Atletiko Madrida sa 1:0, u utakmici sedmog kola španske Primere.

Alaves je poveo već u četvrtom minutu golom Viktora Lagvardije i tu prednost je sačuvao do kraja meča.

Ekipa Alavesa je tako upisala prvu pobedu u novoj sezoni, dok je sa druge strane Atletiko doživeo prvi poraz.

Fudbaleri Alavesa će u narednom kolu Primere gostovati Atletik Bilbau, dok će Atletiko Madrid ugostiti Barselonu.

Valensija je odigrala nerešeno 1:1 protiv Atletika iz Bilbaa. Atletik je poveo golom Injiga Martinesa u 69. minutu, a bod domaćoj ekipi doneo je Markos Andre pogotkom u petom minutu nadoknade vremena.

Valensija je prekinula niz od dva poraza, dok je Atletik takođe u tri poslednje utakmice bez pobede.