UZALUD HETAFEU ODLIČAN UČINAK SRPSKIH FUDBALERA: Na kraju je ipak slavio Atletiko (FOTO)

španija, la liga, 6. kolo

Dvostruki stelac za pobedu tima iz Madrida bio je Luis Suares

Objavljeno: 22:19h

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su na gostujućem terenu posle preokreta Hetafe sa 2:1, u utakmici šestog kola španskog prvenstva.

Hetafe je postigao prvi gol protiv Atletika još od novembra 2011. godine. Maksimović je asistirao Stefanu Mitroviću koji je postigao vodeći gol za Hetafe u 45. minutu.

Hetafe se povukao u drugom delu i dobro se branio, ali je onda u 74. minutu isključen Alenja i ostali su sa igračem manje. Atletiko je to iskoristio i najpre izjednačio u 78. minutu golom Luisa Suaresa, koji je zatim postigao i pobedonosni pogodak u 90. minutu.

Hetafe je pretrpeo šesti poraz u šestoj utakmici i pretposlednji je na tabeli bez bodova.