MIHAJLOVIĆ SE MNOGO IZNERVIRAO: Srpski trener isključen, Bolonja ostala bez celog plena (FOTO)

nije završio susret na klupi

Đenova je do remija stigla golom Krišita iz jedanaesterca u 87. minutu susreta

Objavljeno: 21:48h

Fudbaleri Bolonje i Đenove odigrali su nerešeno 2:2, u utakmici petog kola Serije A.

Bolonja je povela u 49. minutu golom Erona Hikija, a izjednačio je Matija Destro u 55. minutu. Novo vodjstvo domaćoj ekipi doneo je Marko Arnautović pogotkom u 85. minutu, a konačan rezultat postavio je Domeniko Krišito iz jedanaesterca u 87. minutu.

Trener Bolonje Siniša Mihajlović isključen je u nadoknadi vremena jer je protestovao protiv penala koji je dosuđen.

Bolonja je u poslednje dve utakmice bez pobede i šesta je na tabeli sa osam bodova. Đenova je takođe u poslednje dve utakmice osvojila samo bod i zauzima 14. mesto na tabeli sa četiri boda.