"ORLIĆI" STARTOVALI SA PORAZOM: Ukrajinci minimalcem odneli bodove iz Pazove!

nije dobro počelo

Podsetimo, Srbija je u grupi sa Francuskom, Farskim ostrvima, Jermenijom i Severnom Makedonijom, pored Ukrajine u kvalifikacija za Evropsko prvenstvo za igrače mlađe od 21 godine.

Nije Srbija najbolje počela kvalifikacije za Evropsko prvenstvo pošto je već na startu poražena u Staroj Pazovi.

Ukrajinci su bili bolji rezultatom 1:0, a strelac jedinog gola na meču bio je Dmitro Kriskiv već u 14. minutu utakmice.

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije

Ukrajinci su od starta bili ozbiljniji rival, a od 14. minuta su to uspeli i da naplate, do kraja je Srbija uspela da pojača tempo, ali nije uspela da ugrozi gol Ukrajine i upisala je poraz.