MILAN I ROMA SU VEČERAS BILI EFIKASNI: Napoli bolji od Đenove, Đuričić sa Sasuolom odigrao bez golova!

serija a 2. kolo

Kompletirano je drugo kolo Serije A

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na gostujućem terenu Đenovu sa 2:1, u utakmici drugog kola Serije A.

Napoli je poveo golom Fabijana Ruisa u 39. minutu, a zatim je u 54. minutu posle upotrebe VAR tehnoglije poništen pogodak Đenove, pošto je utvrđeno da je strelac Goran Pandev napravio prekršaj.

Đenova je izjednačila u 69. minutu golom Andree Kambijasa, a pobedu Napoliju doneo je Andrea Petanja u 84. minutu.

Napoli ima obe pobede i šest bodova na trećem mestu na tabeli, a Đenova je pretposlednja bez bodova.

U drugoj utakmici Sasuolo i Sampdorija odigrali su nerešeno 0:0.

Sasuolo ima četiri boda na šestom mestu, a Sampdorija je večeras osvojila prvi bod u ligi i zauzima 14. mesto.

Fudbaleri Rome pobedili su večeras na gostujućem terenu Salernitanu sa 4:0, u utakmici drugog kola italijanskog prvenstva.

Roma je povela u 48. minutu golom Lorenca Pelegrinija, a prednost je udvostručio Žordan Veretu u 52. minutu. Treći gol postigao je Tami Ejbraham u 69. minutu, a konačan rezultat postavio je Pelegrini, svojim drugim golom na utakmici, u 79. minutu.

Rimska ekipa ima obe pobede i šest bodova na drugom mestu na tabeli, a Salernitana je 18. bez bodova.

Fudbaleri Milana pobedili su na svom terenu Kaljari sa 4:1.

Milan je poveo u 12. minutu pogotkom Sandra Tonalija, a tri minuta kasnije izjednačio je Alesandro Deiola. Novo vodjstvo domaćima doneo je Rafael Leao u 17. minutu, a zatim je dvostruki strelac za "roso-nere" bio Olivije Žiru, golove je postigao u 24. minutu i 43. minutu iz jedanaesterca.

Milan ima šest bodova na četvrtom mestu na tabeli, a Kaljari zauzima 14. mesto sa jednim bodom.