KOREA NA DEBIJU SA 2 GOLA DONEO PREOKRET INTERU: Verona vodila majstorijom Ilića; odličan start Udinezea!

serija a, 2. kolo

Venecija je sada poslednja, bez bodova i sa gol-razlikom 0:5

U prvoj utakmici drugog kola italijanske Serije A Udineze je kao domaćin pobedio Veneciju 3:0.

"Zebre" su povele u 29. min utu golom Ihnasija Pusetea, a nadomak trijumfa doveo ih je Đerard Deulofeu golom u 70. minut.

Pobedu je overio Nauel Molina pogotkom u trećem minutu nadoknade.

FK Udineze, FK Venecija

Tim iz Udina se tako našao na prvom mestu, bar do sutra, sa četiri boda iz prva dva kola. Venecija je poslednja, bez bodova i sa gol-razlikom 0:5.

Fudbaleri Intera pobedili su u gostima Veronu sa 3:1, posle preokreta.

Golove za šampiona postigli su Lautaro Martines u 47. i Hoakin Korea u 83. i četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Strelac sjajnog gola za Veronu bio je srpski internacionalac Ivan Ilić u 15. minutu.

Posle dva kola, Inter je zabeležio dve pobede, dok je Verona upisala dva poraza.

U narednom kolu, Inter će gostovati Sampdoriji, dok će Verona gostovati Bolonji.