JUVE SE OBRUKAO, VLAHOVIĆ STRELAC U TRIJUMFU FJORENTINE! Rapsodija Lacija i Imobilea, MIHA stopirao ljutog rivala!

serija a, 2. kolo

Siniša Mihajlović i trener Atalante Đan Pjero Gasperini su imali ozbiljan sukob prošlog leta

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na svom terenu Speciju sa 6:1, u drugom kolu italijanske Serije A.

Strelci za rimske "orlove" bili su Ćiro Imobile u petom, 15. i drugom minutu nadoknade poluvremena, Felipe Anderson u 47, Elseid Hisaj u 70. i Luis Alberto u 85. minutu.

Gol za Speciju postigao je Danijele Verde u četvrtom minutu.

Lacio ima obe pobede, dok je Specija upisala jedan remi i jedan poraz.

U narednom kolu, Rimljani će gostovati Milanu, dok će Specija dočekati Udineze.

U istom terminu, Atalanta i Bolonja su odigrali nerešeno 0:0.

I Atalanta i Bolonja su upiasali po jednu pobedu i jedan remi.

U narednom kolu, Atalanta će dočekati Fiorentinu, dok će Bolonja ugostiti Veronu.

Juventus nije pobedio ni u drugom kolu i ima samo jedan bod nakon današnjeg poraza kod kuće od Empolija - 0:1.

Strelac jedinog gola bio je Mankuzo u 21. minutu i Empoli je sada 11. sa tri boda.

Fjorentina je na svom terenu savladala Torino 2:1.

Viola je povela golom Gonsalesa u 41. minut, a prednost je duplirao Dušan Vlahović u 69. on i Nikola Milenković su odigrali svih 90 minuta za domaćina, a pojačanje Matija Nastasić je ostao na klupi.

Utešni pogodak za "bikove" delo je Verdija. Fjorentina sad ima tri boda na sredini tabele, a Torino je bez bodova.