GRADSKI TIMOVI REMIZIRALI: Bivši fudbaler Crvene zvezde postigao dva pogotka (FOTO)

SJAJAN MEČ

Utakmica je završena rezultatom 3:3

Bivši fudbaler Crvene zvezde Dejan Joveljić obeležio je gradski derbi Los Anđelesa.

Utakmica je završena rezultatom 3:3, a dva gola na meču postigao je srpski napadač.

On se najpre našao na pravom mestu u 20. minutu kada je pokupio odbitak i prebacio loptu preko golmana za vođstvo Galaksija. Joveljić je potom u 64. minutu pobegao čuvarima i pogodio dalji ugao za 2:2.

Do kraja susreta ekipe su postigle po jedan gol i na kraju podelile bodove. Joveljiću su ovo prvi golovi za Galaksi, za koji je ove sezone odigrao četiri meča.