LUKAKU SE VRATIO GOLOM, ČELSIJU DERBI LONDONA I PRVO MESTO: Arsenal još ne može da dâ gol!

premijer liga, 2. kolo

Čelsi je slavio 2:0 na gostovanju Arsenalu u derbiju 2. kolu engleske Premijer lige.

Romelu Lukaku je na prvom takmičarskom meču po povratku u redove "plavaca" zatresao mrežu u 15. minutu na asistenciju Risa Džejmsa.

Reprezentativac Engleske se potom i sam upisao u strelce 20 minuta kasnije, na dodavanje Mejsona Maunta.

Kapiten domaćih Pjer-Emerik Obamejang je zaigrao u poslednjih pola sata, ali ni sa njiim u timu Arsenal nije mogao do gola.

"Tobdžije" si istim rezultatom poražene na gostovanju Brentfordu u 1. kolu i sada se nalaze na pretposlednjem mestu tabele prvenstva.