TOTENHEM OPET MINIMALCEM, "SVECI" ZAUSTAVILI MANČESTER: Santo rastužio svoje Vulvse, Kejn se vratio na teren!

premijer liga, 2. kolo

Derbi kola od 17.30 igraju Arsenal i Čelsi

Fudbaleri Totenhema pobedili su danas u gostima Vulverhempton sa 1:0, u drugom kolu engleske Premijer lige.

Pobedonosni gol za Totenhem postigao je Dele Ali iz penala u devetom minutu.

Nakon dva kola, Totenhem ima obe pobede, dok su Vulvsi upisali dva poraza.

U narednom kolu, Totenhem će dočekati Votford, dok će Vulverhempton ugostiti Mančester junajted.

U istom terminu, Sautempton i Mančester junajted odigrali su nerešeno 1:1.

Poveo je Sautempton autogolom Freda u 30. minutu, da bi Junajted izjednačio u 55. minutu golom Mejsona Grinvuda.

Pol Pogba

Mančester je, posle dva kola upisao jednu pobedu i jedan remi, dok je Sautempton zabeležio jedan remi i jedan poraz.

U narednom kolu Sautempton će gostovati Njukaslu.