ČUKARIČKI SE JOŠ NIJE OPORAVIO POSLE HORORA U ŠVEDSKOJ: Nula sa Radničkim!
FK Čukarički, Foto: Starsport

biće bolje

Objavljeno: 20:38h

Fudbaleri Čukaričkog i Radničkog Niša odigrali su 0:0 na Banovom brdu u okviru petog kola Superlige Srbije.

Čuka je na jedan neslavan način završila učešće u kvalifikacijama za Ligu konferencija, poraz od 5:1 protiv Hamarbija sigurno je poljuljao "brđane".

To bunilo je iskoristio niški Radnički koji je uspeo da se odbrani na teškom gostovanju, da ne primi gol iako je to bilo skorno izvesno da će se desiti.

Najveći udar Čukaričkog viđen je od 75. minuta pa do kraja utakmice, a ređale su se šanse Roganovića, Šapića, Ndiajea, Kajevića... Ali, ništa.

Šta je u 85. minutu promašio štoper Šapić, to ni on sam nije siguran. Sam na samo pet metara, nakon kornera, igrač Čuke je prebacio loptu preko prečke.

Na kraju, podela bodova i srećniji Radnički.