ZENIT SA TRI KOMADA DO SUPERKUPA RUSIJE: Ekipa Marka Nikolića ovoga puta ostala je praznih ruku

LOKOMOTIVA LOŠE KRENULA

Strelci za tim iz Sankt Peterburga bili su: Kuzjaev, Azmun i Erokin

Objavljeno: 22:19h

Zenit iz Sankt Peterburga osvojio je Superkup Rusije, savladavši Lokomotivu iz Moskve 3:0 (1:0).

Aktuelni šampion Rusije bio je veliki favorit na ovom meču što je i opravdao, dok je ekipa Marka Nikolića koja je aktuelni pobednik Kupa Rusije ovoga puta ostala praznih ruku.

Posle velike greške i izgubljene lopte u 27. minutu, mrežu za 1:0 trese Kuzjaev, a prednost je u drugom poluvremenu tačnije u 57. minutu duplirao Serdar Azmun. Konačan rezultat meča postavio je Erokin u 87. minutu.

Fudbaleri Zenita uspeli su tako da odbrane titulu u Superkupu, a koliko Marku Nikoliću ne leži ovaj protivnik dovoljno govori i poslednji duel između ove dve ekipe iz prošle sezone kada je ekipa Zenita deklasirala Lokomotivu sa 6:1.