DOBIO CRVENI KARTON PRE SEDAM GODINA I SADA NE MOŽE DA IGRA: Fudbaleri Partizana oslabljeni u prvom evropskom meču

da li je moguće

Objavljeno: 19:45h

Fudbaleri Partizana će na putu do grupne faze Lige Konferencija igrati protiv Dunajske Strede.

Međutim, u tom dvomeču biće bez desnog beka Marka Živkovića koji je suspendovan, a kaznu vuče još iz 2014. godine.

Desni bek je suspenziju od dve utakmice zaradio u sezoni 2014/2015. kao fudbaler Vojvodine, tada u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

U porazu Novosađana od Trenčina rezultatom 4:0 Živković je dobio direktan crveni karton zbog udaranja protivničkog igrača.

Interesantno, tada je na terenu proveo samo osam minuta, pošto je ušao u igru u 58. a isključen je u 66. minutu.

Partizan i Dunajska Streda se sastaju 22. jula u Beogradu, odnosno, 29. jula u gostima.