BANJA LUKA SLAVI VEČERAS: Borac je novi šampion Bosne i Hercegovine!

premijer liga bih

Ovo je klubu druga titula prvaka države, prva posle sezone 2010/11.

Fudbaleri Borca iz Banja Luke novi su šampioni Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Oni su u pretposlednjem kolu obezbedili titulu prvaka savladavši Tuzla siti sa 2:0 pred punim tribinama na stadionu u Banja Luci. Jer je pobegao Sarajevu na nedostižnih četiri boda.

Poveli su domaći u 37. minutu kada je posle kornera glavom lopti smestio u mrežu Vranješ, tim rezultatom se otišlo na pauzu.

U drugom delu je Borac stigao do duple prednosti kada je na asistenciju Ziljkića pogodio rezervista Moraitis u 58. minutu.

Do kraja meča nije bilo golova, a kada je glavni sudija meča označio kraj utakmice slavlje je na stadionu i na ulicama Banja Luke moglo da počne.

Ovo je Borcu druga titula prvaka države, prva posle sezone 2010/11.