NIKOLIĆ DONEO KUP LOKOMOTIVI: Bivši trener Partizana nastavio trofejni niz!

sledi borba za lš

"Lokose" u poslednjem kolu ruskog šampionata očekuje borba za mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona

Srpski trener Marko Nikolić vodio je Lokomotivu do trofeja u Kupu Rusije. Klub iz Moskve je u finalu koje je odigrano u Nižnjem Novgorodu pobedio Samaru sa 3:1.

Vodeći gol u 17. minutu postigao je Kamano, da bi pet minuta kasnije izjednačio Sarveli.

Novo vođstvo Lokomotivi donosi Smolov sa bele tačke. Pobedu i trofej doneo je Serkeira golom u 84. minutu.

Ovo je Marku Nikoliću šesti trofej u karijeri, pošto je prethodno osvajao šampionske titule u Srbiji i Mađarskoj, kao i kupove, a osvojio je i Superkup Mađarske.

Lokomotivu u poslednjem kolu ruskog šampionata očekuje borba za mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Tim iz prestonice Rusije na svom terenu dočekuje Ural.

Nikolićevi izabranici se nalaze na trećem mestu na tabeli sa 53 boda, tri manje od drugoplasiranog Spartaka i neopodan im je i poraz gradskog rivala.