MILIVOJEVIĆ TRAGIČAR: Luka nije iskoristio penal za vođstvo, Palas izgubio u Sautemptonu (VIDEO)

premijer liga, 32. kolo

Ranije danas, Lester je u gostima pobedio Mančester junajted

U zaostaloj utakmici 32. kola Premijer lige, Sautempton je kao domaćin savladao Kristal Palas 3:1 (1:1).

Gosti iz Londona su poveli u drugom minutu golom Kristijana Bentekea, a Deni Ings je izjednačio u 19.

Kapiten "Orlova" Luka Milivojević je imao priliku da sa bele tačke vrati prednost svom timu u 42. minutu, ali je golma Forster odbranio njegov udarac.

U nastavku su "Sveci" došli do preokreta pogocima Adamsa u 48. i opet Ingsa, u 75. minutu.

Sautempton je 14. sa 40 bodova, a Palas jednu poziciju ispred sa jednim bodom više.