PLAVI DEO MANČESTERA VEČERAS SLAVI: Siti je osvajač Premijer lige, velika pobeda Lestera na "Old trafordu" (FOTO)

SVE JE GOTOVO

Junajted je ovim porazom definitivno izgubio svaku šansu da dođe do prvog mesta.

Fudbaleri Mančester sitija i zvanično su postali novi prvaci Premijer lige i to nakon poraza njihovog najvećeg rivala.

Junajted je na svom "Old trafordu" izgubio meč 35. kola od Lestera rezultatom 2:1 (1:1) i tako definitivno izgubio svaku šansu da dođe do prvog mesta.

Gosti su poveli već u 10. minutu kada je stelac bio Luk Tomas. Samo četiri minuta kasnije Mejson Grinvud je izjednačio rezultat.

Lester siti je bio motivisaniji, a do pobede je došao u 66. minutu golom turskog štopera Sojunčua.

Ovo je ujedno prva pobeda Lestera na "Old trafordu" još od 1998. godine.