"VUKOVI" SMAZALI "GALEBOVE": Junajted preokrenuo, minimalac Evertona, slavlje Arsenala!

premijer liga, 35. kolo

Ako Junajted ne savlada Vilu, Mančester siti je novi šampion

Vulverhempton je kao domaćin savladao Brajton & Hav Albion sa 2:1 (0:1) u prvom meču nedeljnog programa 35. kola engleske Premijer lige.

Gosti su poveli preko Luisa Danka u 13. minutu utakmice, ali je isti igrač brzo prešao put od junaka do tragičara jer je zaradio direktan crveni karton u 53. minut, zbog faula kao poslednji igrač odbrane.

"Vukovi" su u 76. minutu iskoristili igrača više da izjednače preko Adame Traorea, a u 90. je Morgan Gibs-Vajt doneo pobedu.

Vulvsi su 12. sa 45 bodova, a Brajton 15. sa 37 bodova, ali ipak blizu opstanka.

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas Aston Vilu sa 3:1, u 35. kolu Premijer lige.

Junajted je pobedio posle preokreta u gostima, pošto je Aston Vila vodila od 24. minuta golom Bertrana Traorea.

Bruno Fernandeš je izjednačio iz penala u 52. minutu, a potom je prednost Junajtedu u 56. doneo Mejson Grinvud.

Konačan rezultat postavio je Edinson Kavani u 87. minutu.

Srpski fudbaler Nemanja Matić igrao je od 86. minuta za Junajted.

Junajted je drugi na tabeli sa 70 bodova, dok Vila sa 48 zauzima 11. mesto u engleskom prvenstvu.

Fudbaleri Evertona pobedili su večeras na gostovanju ekipu Vest Hema sa 1:0, u meču 35. kola Premijer lige.Jedini gol na meču postigao je Dominik Kalvert-Levin u 24. minutu.

Vest Hem je peti sa 58 bodova na tabeli Premijer lige, dok je Everton na osmom mestu sa 55 bodova.

U sledećem kolu Everton gostuje Aston Vili, a Vest Hem gostuje Brajtonu.

Fudbaleri Arsenala pobedili su večeras na svom terenu ekipu Vest Bromvič Albiona sa 3:1, u meču 35. kola Premijer lige.Domaći tim je poveo golom Emila Smita-Roua u 29. minutu, a šest minuta kasnije Nikolas Pepe je povećao rezultat.

Jedini gol za ekipu iz Birmingema postigao je Mateus Pereira u 67. minutu, a konačan rezultat postavio je Vilian u 90. minutu.

Arsenal je deveti na tabeli Premijer lige sa 52 boda, dok je Vest Bromvič ovim porazom ispao iz lige, i nalazi se na 19. mestu sa 26 bodova.