ISTORIJSKO VEČE DUŠANA VLAHOVIĆA: Postigao oba gola u pobedi nad Laciom i stigao rekord Batistute!

Bravo majstore

Fudblaeri Fjorentine su sa 2:0 savladali ekupu Lacia i tako se približili opstanku u ligi.

A utakmicu je obeležio srpski fudbaler Dušan Vlahović koji je bio strelac oba pogotka.

Prvi je bio u 32. minutu kada je posle sjajne akcije na asistenciju Biragija na pravom mestu se našao Vlahović koji je sproveo loptu u mrežu.

Na drugi se čekalo do 89. minuta kada je posle kornera, srpski napadač glavom loptu poslao u mrežu i time je potvrdio trijumf svoje ekipe.

Vlahović je tako stigao do broja od 21 pogotka ove sezone, čime je postao prvi stranac posle legendarnog Batistute koji je postigao više od 20 golova u sezoni.

Što se tiče liste strelaca Vlahović trenutno deli drugo mesto sa Lukakuom, a ispred Dušana je samo Kristijano Ronaldo sa 27 golova.