SERGEJ PROVEO SVIH 90 MINUTA NA TERENU U POBEDI LACIJA NAD MILANOM! Blickrig Napolija za pobedu nad Torinom (VIDEO)

33. kolo serija a

Danas su bile na programu poslednje dve utakmice 33. kola Serije A

Napoli je u utakmici 33. kola Serije A savladao Torino u gostima sa 2:0.

Pitanje pobednika na ovom meču je bilo rešeno za svega dva minuta, jer je prvo Bakajoko u 11. doveo svoj tim u vođstvo, a u 13. je Osimeh bio spretniji od štopera Torina i povećao prednost Napolija. To se na kraju ispostavlio da je bio konačan rezultat meča.

Napoli je posle ove pobede na trećem mestu, i njegove šanse da se naredne sezone nađe u Ligi šampiona rastu. Torino je sa druge strane 16.

Sledeće kolo Napoli igra na svom terenu, gde će dočekati Kaljari. Dok Torino će dočekati Parmu.

Fudbaleri Lacija pobedili su večeras na svom terenu u Rimu Milan sa 3:0, u utakmici 33. kola Serije A.

Lacio je poveo u drugom minutu golom Hoakina Koree, a zatim je posle upotrebe VAR tehnologije zbog ofsajda poništen pogodak njegovog saigrača Manuela Lazarija.

Korea je drugi gol na utakmici postigao u 51. minutu, a konačan rezultat postavio je Ćiro Imobile u 87. minutu.

Rimski klub sada ima 19 pobeda i šesti je na tabeli sa 61 bodom, pet bodova manje, ali i utakmicom manje od petoplasiranog Milana, koji je večeras pretrpeo drugi uzastopni poraz.

Kao i Milan, po 66 bodova imaju Napoli i Juventus na trećem i četvrtom mestu na tabeli. Dva boda više ima drugoplasirana Atalanta, dok je Inter prvi sa 79 bodova.