VAR PONIŠTIO PANDEVU POGODAK: Đenova bolja od Specije, 7+ na Tardiniju, Berardi pogodio za pobedu Sasuola!

33. kolo, SERIJA A

Fudbaleri Đenove pobedili su danas na domaćem terenu ekipu Specije sa 2:0, u meču 33. kola italijanske Serije A.

Đenova je do vođstva mogla da dođe u 28. minutu, ali je gol Gorana Pandeva poništen nakon gledanja VAR-a zbog faula.

Domaći tim je ipak do pobede došao golovima Đanluke Skamake u 63. i Eldora Šomurodova u 86. minutu meča.

Na tabeli Serije A Đenova je 13. sa 36 bodova, dok je Specija na 15. mestu sa 33 boda.

Fudbaleri Krotonea pobedili su večeras u gostima Parmu sa 4:3, u 33. kolu italijanske Serije A.

Strelci za Krotone bili su Lisandro Magaljan u 14, Simi u 42. i 69. i Adam Unas u drugom minutu nadoknade poluvremena.

Golove za Parmu su postigli Hernani u 29, Gervinjo u 49. i Valentin Mihaila u 54. minutu.

Krotone je na poslednjem 20. mestu sa 18 poena, dok je Parma 19. sa 20 bodova.

U narednom kolu, Krotone će dočekati Inter, dok će Parma gostovati Torinu.

Fudbaleri Sasuoloa pobedili su večeras kao domaćini Sampdoriju sa 1:0, u 33. kolu italijanske Serije A.

Pobedonosni gol za Sasuolo postigao je Domeniko Berardi u 69. minutu.

Sasuolo je zabeležio 14. pobedu u prvenstvu i sa 52 poena zauzima osmu poziciju, dok je Sampdorija deveta sa 42 boda.

U narednom kolu, Sasuolo će dočekati Atalantu, dok će Sampdorija ugostiti Romu.