PARTIZAN TEŠKOM MUKOM SLOMIO SUBOTIČANE: Prvenac Pavlovića i Natho sprečili iznenađenje u Humskoj! (VIDEO)

superliga srbije, 33. kolo

Viđena je vrlo neizvesna završnica

Objavljeno: 21:41h

Partizan je na svom terenu savladao subotički Spartak sa 2:1 (1:0) u utakmici 33. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su vodili od 38. minuta prvim prvenstvenim golom Lazara Pavlovića.

Iako su bili dominantniji, crno-beli nisu uspeli da osiguraju pobedu pre finiša meča, a u 84. minutu ih je šokirao izjednačujućim golom Milan Marčić.

Ipak, poklekli su gosti samo nekoliko minuta kasnije. Štulić je zaustavljen u kontri, Subotičani su sprečili da lopta uđe u gol, ali je arbitar dosudio penal za domaćina i isključio Ivančevića zbog prekršaja nad napadačem Partizana.

Bibars Natho je bio siguran sa bele tačke u 88. minutu i ipak doneo tri boda domaćinu.

Partizan sa 83 boda na drugom mestu kasni 12 bodova za Zvezdom koja je ranije danas ubedljivo trijumfovala u Inđiji.