ZVEZDA SE PROŠETALA INĐIJOM: Pukla petarda - još jedna pobeda i titula! (VIDEO)

superliga srbije, 33. kolo

Crveno-beli su i dalje neporaženi u ovosezonskom šampionatu

Objavljeno: 19:39h

Crvena zvezda je ubedljivo slavila na gostovanju Inđiji u okviru 33. kola Superlige Srbije - 5:1.

Ovo je Zvezdina 31. pobeda u 33 odigrana meča, sada ima 95 bodova i ako u četvrtak savlada Vojvodinu, i teoretski će osigurati četvrtu titulu u nizu.

Aktuelni šampion je sve dileme rešio u prvom delu igre koji je završio vođstvom 4:0.

Došao je u vođstvo pogotkom Veljka Nikolića šutem sa distance po sredini terena u petom minutu, ali je golman domaćih kasno video loptu i ona je završila iza njegovih leđa.

Potom je Milan Pavkov dao dva gola u 20. i 22. minutu, prvi sa bele tačke.

Četvrti gol delo je Filipa Falka koji je poluvolejem lepo završio jednu kontru i dupli pas u 45. minutu.

I drugi Zvezdin Italijan, Dijego Falćineli, upisao se u strelce u 60. minutu.

Počasni gol domaći su postigli nakon izborenog penala koji je realizovao Nebojša Bastajić u 64. minutu.

Zvezda ima 15 bodova više od Partizana koji svoj meč ovog kola igra od 19.30 protiv Spartaka iz Subotice.