Mitrović skroz otkačio: U delirijumu davio heroja Njukasla, pa Beniteza bacao u vazduh! (VIDEO)

od 1:3 do 4:3

"Svrake" su priredile jedan od najluđih preokreta u poslednjih nekoliko godina u svetu fudbala
Objavljeno: 08:50h

Međutim, samo dva minuta kasnije Gejl smanjuje na 3:2 i onda se dogodilo ludilo u sudijskoj nadoknadi vremena. U 4. minutu nadoknade Gufran pogađa za izjednačenje, a nepun minut kasnije Gejl svojim trećim pogotkom donosi potpuni preokret i delirijum na tribinama.

U ludom radovanju je prednjačio naš Aleksandar Mitrović, koji iako nije bio strelac, nije mogao da suzdrži emocije, pa je počeo da baca saigrača poput nekog džudiste tokom slavlja na kraju utakmice.

Njegove ekstaze nije bio pošteđen ni trener Rafa Benitez koji se prvo našao u njegovom naručju, a potom i u vazduhu.