Mitrović skroz otkačio: U delirijumu davio heroja Njukasla, pa Beniteza bacao u vazduh! (VIDEO)

od 1:3 do 4:3

"Svrake" su priredile jedan od najluđih preokreta u poslednjih nekoliko godina u svetu fudbala
Objavljeno: 08:50h

Neverovatno čudo su napravili fudbaleri Njukasl u meču Čempionšipa protiv Noriča, iako su gubili 3:1 od 69. minuta, a na kraju slavili 4:3.

OK, znate da Espreso ima aplikaciju. Niste znali da je od danas još bolja!

Utakmica za infarkt viđena je na "Sent Džejms parku", a junak domaćih navijača bio je Gejl koji je ostvario het-trik.

Prvo je doneo prednost svrakama, ali je Dorans izjednačio do kraja poluvremena, da bi "kanarinci" preko Džeroma u 52. i Marfija u 69. potpuno preokrenuli rezultat i stigli do skoro nedostižne prednosti.