DETE ARSENALA ŠOKIRALO ŠAMPIONA: Verner postavio Čelsi na četvrto mesto, Šefild pokvario planove Barnliju (VIDEO)

premijer liga, 33. kolo

Duel dana igra se u Londonu između Vest Hema i Čelsija

Liverpul je bio pod imerativom pobede nad Njukasl junajtedom u utakmici 33. kola Premijer lige, ali je istu ispustio u 95. minutu meča!

Vodeio je šampion od trećeg minuta golom Mohameda Salaha, ali nnije uspeo da osigura tri boda.

Za to ih je kaznio Džozef "Džo" Vilok, rezervista "Svraka" koj ije u klub stigao u januaru na pozajmicu iz Arsenala.

Panično su se branili "Redsi" u nadoknadi vremena, ali je lopta stigla do Viloka koji je savladao Alisona za veliko slavlje gostiju, ali i šok u redovima šampiona.

Džo Vilok je bio strelac gola i na prethodnom meču Njukasla, tada vrednog pobede nad Vest hemom (3:2), u 84. minutu.

Liverpul je šesti sa 54 boda, ali i mečom više od Čelsija i Vest Hema koje pokušava da stigne i izbori Ligu šampiona. Upravo se ovi rivali sastaju kasnije danas u jednon od londonskih derbija.

Njukasl je sve bliži opstanku jer sada imaju 36 bodova i nalaze se na 15. mestu.

Fudbaleri Čelsija pobedili su večeras u gostima Vest Hem sa 1:0, u 33. kolu engleske Premijer lige.

Strelac pobedonosnog gola za Čelsi bio je Timo Verner u 43. minutu.

Vest Hem je od 81. minuta igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Fabian Balbuena.

Čelsi je zabeležio 16 pobedu u prvenstvu i sa 58 poena zauzima četvrtu poziciju, dok je Vest hem peti sa 55 bodova.

U narednom kolu, Čelsi će dočekati Fulam, dok će Vest Hem gostovati Barnliju.

Fudbaleri Šefild junajteda pobedili su večeras na svom terenu Brajton sa 1:0, u 33. kolu engleske Premijer lige.

Strelac pobedonosnog gola za Šefild bio je Dejvid Mekgoldrik u 19. minutu.

Šefild je zabeležio petu pobedu u prvenstvu i sa 17 bodova zauzima poslednju 20. poziciju, dok je Brajton 16. sa 34 poena.

U narednom kolu, Šefild će gostovati Totenhemu, dok će Brajton dočekati Lids.