NIJE BILO VREMENA ZA PORTO: Taremi uzalud postigao spektakularan pogodak (VIDEO)

GOL UTEHE

Prelepim "makazicama" savladao golmana Čelsija

Fudbaleri Porta savladali su u revanš meču četvrtfinala Čelsi 1:0, a prele pogodak vredan utešne pobede postigao je Mehdi Taremi.

On je u nadoknadi drugog poluvremena prelepo zahvatio loptu "makazicama" i savladao golmana Čelsija.

Kako su u prvom meču Englezi slavili sa 2:0, to im je bilo dovoljno za prolaz među četiri najbolje ekipe u elitnom takmičenju.

Srpski fudbaler Marko Grujić još jednom je kao starter počeo utakmicu, ali je zamenjen u 63. minutu susreta.