MLADOST UBEDLJIVA NA SVOM TERENU! Vojvodina i TSC sigurni kod kuće, na krovu bez golova, Čukina petarda na Brdu

29. kolo superliga srbije

Od 19 časova Čukarički dočekuje Spartak

Objavljeno: 21:29h

Na krovu tržnog centra ''Stadion'', Voždovac je saMačvom odigrao 0:0.

Čak 25 šuteva nisu pomogli domaćima da dođu do trijumfa, sem toga videli smo četiri žuta kartona, po dva na obe strane terena.

Voždovac je na 11. mestu sa 37 bodova i u sledećem kolu idu u Suboticu Spartaku. Mačva je na 19. mestu tabele i trenutno ima 21 bod, a narednu utakmicu igraju protiv Mladosti na svom stadionu.

Za razliku od utakmice u Beogradu, Mladost i Radnički su nam priredili goleadu. Ček pet golova smo videl, od toga su četiri bili delo igrača ekipe iz Lučana.

Poveli su domaći, gol za Mladost je postigao Bojović u 62. minutu igre, isti igrač je bio strelac i u 71., onda je samo tri minuta kasnije Jovanović povisio na 3:0. Počasni gol za goste je bio delo Trifunovića koji je pogodio u 82. minutu, a konačan rezultat je postavio ponovo Jovanović u 84.

Na tabeli Mladost je sada 12. sa 36 bodova i sledeću utakmicu igra u Šapcu protiv Mačve, a Radnički je tako ostao na 38 a priliku za pobedu imaće u sledećem kolu kad dočekuje Napredak.

TSC je na svom terenu bio uspešan protiv Proletera, rezultat je bio 2:0.

Izabranici Mladena Krstajića su poveli u 33. minutu golom Banjca, a konačan rezultat je postavio Lukić u 89.

TCS se posle ove pobede nalazi na petom mestu sa 45. bodova, a u sledećem kolu idu Novom Pazaru. Dok Proleter je i dalje na 42, dok u narednom kolu će imati isto težak zadatak jer im stiže Čukarički.

Vojvodina je sa samo 1:0 bila bolja od Novog Pazara.

Strelac pobedničkog gola je bio Mrkaić u 67. minutu igre.

Klub iz Novog Sada je ostao na trečem mestu sa 60 bodova, dok Pazarci su na 14 sa 33 osvojena boda.

Čukarički je na svom terenu bio ubedljiv protiv Spartaka sa 5:1.

Đorđe Jovanović je u osmom i 30. minutu doneo svom timu dvostruku prednost, ali je do kraja poluvremena Šimura smanjio na 2:1. Drugi deo utakmice je u potpunosti pripao domaćima. Prvo je Savić u 47. povisio na 3:1, a onda su u 54. Tanasijević i u 58. Savić postavili konačan rezultat.

Čukarički je sada četvrti sa 58 bodova i u sledećem kolu putuje za Novi Sad gde igra protiv Proletera, a Spartak koji već četiri kola ne zna za pobedu će dočekati Voždovac. Inače ekipa iz Subotice je na čestom mestu Linglong Superlige sa 44 boda.