FULAM NE MOŽE VAN ZONE ISPADANJA: Pali kod kuće protiv Lidsa, Mitrović nije mogao da spreči poraz! (VIDEO)

premijer liga, 29. kolo

Srbin je na terenu proveo drugo poluvreme

Fudbaleri Lidsa pobedili su večeras na gostovanju ekipu Fulama sa 2:1, u meču 29. kola Premijer lige.

Nakon gledanja VAR-a, u osmom minutu je zbog ofsajda poništen gol igrača gostiju Luka Ejlinga.

Patrik Bemford je ipak u 29. minutu doveo Lids u vodstvo, a u 39. minutu je gol za izjednačenje postigao Joakim Andersen.

Pobedu Lidsu doneo je Rafinja golom u 58. minutu meča.

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović odigrao je celo drugo poluvreme za ekipu Fulama.

Lids je na 11. mestu Premijer lige sa 39 bodova, dok je Fulam na 18. mestu sa 26 bodova.