IMPRESIVAN PREOKRET TORINA U FINIŠU POSLE 0:2: Zaza digao "Bikove" iznad crte, Đuričić izašao pri vođstvu! (VIDEO)

serija a, 24. kolo

Sasuolo je na solidnom osmom mestu sa 39 bodova, ali sve dalje od evropskih takmičenja

Torino je ostvario vrlo važnu pobedu u zaostalom meču 24. kola Serije A. "Bikovi" su na svom terenu posle velikog preokreta savčladali Sasuolo - 3:2 (0:2).

Gosti su u prvom poluvremenu stekli dva gola prednosti preko najboljeg igrača i strelca Domenika Berardija. Prvo je zatresao mrežu Torina u šestom pa u 38. minutu.

Filip Đuričić je igrao za Sasuolo prvih sat vremena, kada je zamenjen. Trener gostiju je pokušao da defanzivnim izmenama sačuva prednost i tri boda, ali su se domaći razmrdali u finišu.

Prvo je Simone Zaza smanjio na 1:2 u 77. minutu.

Rolando Mandragora je doneo izjednačenje "Bikovima" u 88. minutu, a preokret i ogromno slavlje za torinski klub kompletirao je Zaza svojim drugim golom i to u 92. minutu utakmice.

Torino je sa ova tri boda izbio tik iznad zone ispadanja sa 23 boda, ali još jednim mečem manje od rivala. Sasuolo je na solidnom osmom mestu sa 39 bodova, ali sve dalje od evropskih takmičenja.