MILIVOJEVIĆ JE SA BELE TAČKE DONEO PALASU TRI BODA: Čelsi i Lids na ravne časti, malo vremena za Mitrovića!

premijer liga, 28. kolo

Čelsi je četvrti sa 51 bodom, ali i sa dve utakmice više od prva tri pratioca

Lids junajted i Čelsi su odigrali nerešeno, bez golova, u okviru 28. kola Premijer lige.

Obe ekipe su u prvom poluvremenu pogađale prečku - Lidsu se zatresla posle komične situacije kada je Ejling napucao Ljorentea.

Domaćinu je jedan gol poništeni zbog ofsajda. Bilo je još dosta prilika, ali su mreže mirovale do kraja. Logično, najviše su se istakli golmani Meslije i Mendi.

Čelsi je četvrti sa 51 bodom, ali i sa dve utakmice više od prva tri pratioca. Sa druge strane, Lids je jedanaesti sa 36 osvojenih bodova.

Fudbaleri Kristal Palasa pobedili su danas Vest Bromvič sa 1:0, u 28. kolu Premijer lige.

Pobedu Palasu doneo je srpski fudbaler Luka Milivojević, golom iz penala u 37. minutu.

Kristal Palas je 11. na tabeli sa 37 bodova.

VBA ima 18 bodova i nalazi se na pretposlednjem, 19. mestu na tabeli engleskog prvenstva.

Fudbaleri Barnlija pobedili su danas Everton u gostima sa 2:1, u 28. kolu Premijer lige.

Barnli je na početku utakmice poveo sa 2:0, a strelci su bili Kris Vud u 13. i Dvajt Meknil u 24. minutu.

Dominik Kalvert-Luin je smanjio na 2:1 u 32. minutu, ali Everton posle toga nije uspeo da izjednači.

Everton je vezao dva poraza i šesti je na tabeli sa 46 bodova.

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su večeras Fulam u gostima sa 3:0.

Strelci u Londonu bili su Džon Stouns u 47, Gabrijel Žesus u 56. i Serhio Aguero iz penala u 60. minutu.

Srpski fudbaler Aleksandar Mitrović igrao je od 63. minuta za Fulam, ali nije imao prilika za gol.

Siti je ubedljivo prvi na tabeli sa 71 bodom, 17 više uz dve utakmice više od gradskog rivala Mančester junajteda, koji je na drugom mestu.

Fulam je u zoni ispadanja, na 18. mestu sa 26 bodova.