ASTON VILA IMALA SVE U SVOJIM NOGAMA: Ali su "SVRAKE" u poslednjim sekundama osvojile bod!

28. kolo, Premijer liga

Fudbaleri Njukasla uspeli su da u dubokoj nadoknadi stignu do boda protiv Aston Vile 1:1.

Prvo poluvreme nije donelo ništa zanimljivog. Dok je u nastavku viđena velika borba i neizvesnost.

Delovalo je da će se Aston Vila vratiti u Birmingem sa tri boda u džepu, naročito kada je Oli Votkins u 86. minutu postigao svoj 13. gol u sezoni i 11. u Premijer ligi.

Sjajno je reagovao na centaršut sa leve strane, glavom je u padu zahvatio loptu, ona se od prečke odbila iza gol linije.

Mogla je Vila i do drugog gola, u samom finišu su imali veliku priliku, ali je u tom četrtom minutu nadoknade, posle centaršuta sa leve strane koji je uputio Džejkom Marfi, Džamal Lasels glavom loptu prosledio u mrežu.

U narednom kolu 20. marta Njukasl gostuje Brajtonu dok dan kasnije Aston Vila dočekuje Totenhem.