"BOGINJA" SIGURNA ZA TREĆE MESTO: Specija nije imala šanse!

27. kolo, Serija A

Fudbaleri Atalante pobedili su večeras Speciju sa 3:1, u 27. kolu Serije A.

Bio je to 15. trijumf izabranika trenera Đan-Pjera Gasperinija kojom su se bodovno izjednačili sa trećeplasiranim Juventusom.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda je u rasponu od svega minut, u 54. i 55. minutu domaći tim postigao dva gola.

Prvo je Mario Pašalić na pas Josipa Iličića pogodio desni donji ugao da bi na 2:0 povisio Luis Murijel.

Bio je to sjajan udarac u desni gornji ugao gola Specije.

Pašalić je u 73. minutu postigao još jedan gol, ovog puta asistent je bio Duvan Zapata.

Konačno, osam minuta pre kraja, gosti su postigli počasni gol, a strelac je bio Roberto Pikoli.

Specija ima 26 bodova i na 16. je mestu u italijanskom prvenstvu.