SMS NAČEO GOLEMIĆEV KROTONE: Teška pobeda Lacija, izvojevana pred sam kraj!

27. kolo, Serija A

Objavljeno: 17:27h

Fudbaleri Lacija pobedili su danas na svom terenu ekipu Krotonea sa 3:2, u meču 27. kola italijanske Serije A.

Lacio je poveo preko srpskog fudbalera Sergeja Milinkovića Savića u 14. minutu, kojem je ovo šesti gol u ligi u ovoj sezoni.

Nigerijac Simi je u 29. minutu izjednačio rezultat, a do kraja prvog poluvremena Luis Alberto je ponovo doveo domaći tim u vodstvo, golom u 39. minutu.

Novo izjednačenje Krotoneu je doneo Simi svojim durgim golom, a ovoga puta precizan je bio sa penala u 50. minutu, a pobedu rimskoj ekipi doneo je Felipe Kaisedo golom u 84. minutu.

Milinković Savić odigrao je ceo meč za Lacio, dok je za Krotone ceo meč odigrao još jedan srpski fudbaler Vladimir Golemić.

Na tabeli Serije A Lacio je sedmi sa 46 bodova, dok je Krotone na poslednjem mestu sa 15 bodova.