LJUBIMAC CRNO-BELIH POSTIGAO GOL SEZONE! Makazicama zakucao loptu u mrežu (VIDEO)

kakav gol

Leandro Tavamba, danas je postigao maestralan gol za svoj Al Tavon

Objavljeno: 20:52h

Bivši fudbaler Partizana, Leandre Tavamba, bio je dvostruki strelac na današnjem susretu između Al Tavona i Al Batina, a jedan je bio spektakularan.

Kamerunac je prvi gol postigao već u 6. minutu igre. Nakon kornera sa leve strane, odbijenu loptu je sačekao Tavamba koji je zakucao loptu u mrežu makazicama sa sedam metara.

Drugi gol za svoj tim, Tavamba je postigao u nadoknadi prvog poluvremena, kada je iskoristio asistenciju saigrača sa leve strane.

Ipak, u drugom poluvremenu su gosti preko Abreua u 77. minutu i Al Šamarija u 84. minutu postavili konačan rezultat - 2:2.

Tavamba je u dosadašnjem delu sezone postigao deset golova za ekipu Al Tavona.