INSINJE NAKON REMIJA SA SASUOLOM: Besan šutirao reklame i psovao saigrače!

Sve mu se skupilo

Fudbaleri Sasuoloa i Napolija odigrali su nerešeno 3:3 u 25. kolu italijanske Serije A, što je posebno razljutilo kapitena gostujuće ekipe.

Poveo je Sasuolo u 34. minutu autogolom srpskog internacionalca Nikole Maksimovića, da bi Napoli izjednačio u 38. minutu pogotkom Pjotra Zjelinskog.

Novo vođstvo Sasuolou doneo je Domeniko Berardi golom iz penala u prvom minutu nadoknade poluvremena, a do izjednačenja Napoli je stigao u 72. minutu golom Djovani Di Lorenca.

Napoli je poveo u 89. minutu golom Lorenco Insinje iz penala, da bi iz penala u četvrtom minutu sudijske nadoknade Sauolo ponovo poravnao rezultat. Precizan sa bele tačke bio je Frančesko Kaputo.

Kamere su nakon meča snimile kapitena Lorenca Insinjea kako pogrdno govori o svojoj ekipi nakon još jedne razočaravajuće utakmice.

Italijan je prilikom izlaska sa terena, ljutito šutnuo reklamu, a potom glasno izgovorio: "Kakva us...a ekipa!"

Sasuolo je osmi sa 36 bodova, dok je Napoli na petom mestu sa 44 boda.

U narednom kolu, Sasuolo će gostovati Udinezeu, dok će Napoli dočekati Bolonju.