NAPOLI SRUŠIO BENEVETNO: Pobeda Milana u derbiju

serija a, 24. kolo

Napoli je pobedio Benevento 2:0 u okviru 24. kola Serije A

Fudbaleri Napolija, pobedili su ekipu Beneventa rezultatom 2:0.

Nakon eliminacije iz Lige Evrope, izabranici Đenara Gatuza, nastavili su sa dobrim igrama u Seriji A.

Da su igrali bolje tokom sezone, mogli su da se bore za titulu, ali i ovako imaju šansu za Ligu šampiona.

Prvi gol, postigao je Mertens u 34. minutu, a Politano je u 66. minutu postavio konačan rezultat.

Kulibali je u 81. minutu dobio drugi žut karton i tako zadao nove muke Đenaru Gatuzu.

Fudbaleri Napolija naredni meč igraju u Ređo Emiliji protiv ekipe Sasuola.

Fudbaleri Milana pobedili su večeras u gostima Romu sa 2:1, u 24. kolu italijanske Serije A.

Poveo je Milan golom Franka Kesija iz penala u 43. minutu, da bi Roma u 50. minutu izjednačila preko Žordana Verete.

Pobedu Milanu doneo je Ante Rebić golom u 58. minutu.

Milan je upisao 16. pobedu u šampionatu i sa 52 boda, četiri manje od prvoplasiranog Intera, zauzima drugo mesto. Roma je zabeležila šesti poraz i sa 44 poena se nalazi na petoj poziciji.

Milan će u narednom kolu dočekati Udineze, dok će Roma gostovati Fiorentini.

ID: 2795755 Hash: MAtB/tGZhZ+rsloaOZoK3w== Views: 2 Public: Fa