ČUKARIČKI, VOŽDOVAC I RADNIK SLAVILI KAO DOMAĆINI: Zlatibor i Rad u gostima - Mačva i dalje posrće!

25. kolo, superliga

U toku su utakmice: Javor-Indjija, Proleter-Radnički, Spartak-Mačva i TSC-Crvena zvezda

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su danas na svom terenu Metalac sa 2:0, u utakmici 25. kola Superlige Srbije i popeli se na treće mesto na tabeli.

Čukarički sada ima 15 pobeda u ligi i 51 bod, jedan više od četvrtoplasirane Vojvodine, koja je u utorak izgubila od Partizana sa 0:2. Metalac je 11. na tabeli sa 33 boda.

Voždovac je na svom terenu pobedio Bačku sa 2:1.

Beogradska ekipa ima devet pobeda i zauzima 10. mesto na tabeli sa 33 boda. Bačka je pretrpela 17. poraz i poslednja je sa 14 bodova.

Fudbaleri Radnika pobedili su kao domaćini Novi Pazar sa 4:1.

Ekipa iz Surdulice se popela na sedmo mesto na tabeli sa 38 bodova, a Novi Pazar je posle 12. prvenstvenog poraza 14. na tabeli sa 27 bodova.

Zlatibor je kao gost pobedio Mladost iz Lučana sa 2:0 i prekinuo niz pobede pobede.

Zlatibor sada ima pet pobeda i ligi i zauzima 18. mesto na tabeli sa 21 bodom, a Mladost je 12. sa 31 bodom.

Rad je u Kruševcu pobedio domaći Napredak sa 2:0 i ostvario osmi trijumf u ligi. Beogradski tim je 15. na tabeli sa 26 bodova, a Napredak na 16. mestu ima četiri boda manje.

U preostale tri utakmice, videli smo jedan remi i dva trijumfa domaćih ekipa.

Javor i Inđija odigrali su 1:1 u Ivanjici. Strelci su bili Nikolić u 19. minutu za Javor i u 58. minutu Protić za Inđiju, koja je meč završila sa igračem manje.

Proleter je kao domaćin savladao Radnički iz NIša 2:1.

Golove za Proleter postizali su Živojinović u 33. i Mitrović u 64, dok je u 75. minutu strelac za Radnički bio Marković.

Spartak je u Subotici savladao Mačvu sa 3:2 (1:1).

Gosti su poveli preko Trimanovića u 35, da bi Furtula u 44. minutu doneo izjednačenje.

Novo vođstvo Mačvi doneo je Knežević u 54. minutu, da bi Vidaković dva minuta kasnije izjednačio.

Pobedu Spartaku doneo je Srećković u 72. minutu.