E TO JE ŽENA OD REČI: Voditeljka se zbog dva gola za 12 minuta skinula skroz gola! Ispunila je dato obećanje!

Sve gori

Objavljeno: 15:10h

Poznata atraktivna kolumbijska voditelljka Fej Martinez, obnažila se za javnost, pošto je dala obećanje da će tako nešto uraditi, ako napadač Deportiva iz Kalija, Marko Perez postigne svoj prvenac protiv Agilalasa.

Domaći tim je slavio sa 1:0, a Perez nije dao gol. Međutim, jeste nekoliko dana kasnije - i to dva u razmaku od samo 12 minuta.

Nakon toga krenuli su pritisci fanova na društvenim mrežama da, ipak, ispuni obećanje iako se nije odnosilo na taj duel.

Kolumbijka je na kraju popustila i skinula se do gole kože, ali uz pokrivanje intimnih delova.

Njenu razgolišenu fotografiju pogledajte ovde.

Martinezovu, inače, na Instagramu prati veliki broj ljudi što ova voditeljka i te kako koristi kako bi zaradila i od reklama. U nastavku pogledajte i neke njene fotografije...