GRANADA TRIJUMFOVALA NAKON ŠEST MEČEVA: Atletiko ponovo pobedio

la liga, 25. kolo

Granada je kao domaćin pobedila Elče 2:1

Fudbaleri Granade, pobedili su ekipu Elčea u okviru 25. kola La lige rezultatom 2:1 (1:1).

Granada je trijumfovala nakon šest vezanih mečeva bez pobede.

Strelci za domaći tim, bili su Kvine u 31. minutu i Puertas u 79. minutu. Jedini gol za goste, postigao je Boje u 40. minutu.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras u gostima Viljareal sa 2:0, u 25. kolu španske La Lige.

Poveo je Atletiko autogolom Alfonsa Pedraza u 25. minutu, da bi Žoao Feliks golom u 69. minutu postavio konačan rezultat.

Atletiko je prvi na tabeli sa 58 poena, dok je Viljareal na sedmoj poziciji sa 37 bodova.

U narednom kolu, Atletiko će dočekati Real Madrid, dok će Viljareal gostovati Valensiji.