"BOGINJA" RUTINSKI ZAVRŠILA POSAO U ĐENOVI: Sampdorija nije imala šansi!

24. kolo, Serija a

Atalanta je ostvarila 14. pobedu u ligi i četvrta je na tabeli sa 46 bodova

Objavljeno: 14:49h

Fudbaleri Atalante pobedili su danas na gostujućem terenu u Đenovi Sampdoriju sa 2:0, u utakmici 24. kola italijanskog prvenstva.

Ekipa iz Bergama povela je u 40. minutu golom Ruslana Malinovskog, a konačan rezultat postavio je Robin Goses pogotkom u 70. minutu.

Atalanta je ostvarila 14. pobedu u ligi i četvrta je na tabeli sa 46 bodova, koliko ima i trećeplasirani Juventus, koji ima meč manje.

Sampdorija je pretrpela drugi uzastopni poraz, ukupno 12. u prvenstvu i zauzima 10. mesto na tabeli sa 30 bodova.

Serija A, 24. kolo:

Sampdorija – Atalanta 0:2 15:00 Inter – Đenoa 15:00 Udineze – Fiorentina 15:00 Krotone – Kaljari 18:00 Napoli – Benevento 20:45 Roma – Milan

Subota: Specija – Parma 2:2 Bolonja – Lacio 2:0 Verona – Juventus 1:1