RONALDO ZA VOĐSTVO, LAZOVIĆ ASISTIRAO ZA BOD VERONI! Miha pokvario Sergeju rođendan, Parma i dalje ne zna za pobedu

serija a, 24. kolo

Danas se igraju tri utakmice ovog kola

Parma ne zna za pobedu ni posle 16. utakmice u nizu, 15. u Seriji A.

"Mlekadžije" su, kao u prošlom kolu protiv Udinezea, imale prednost od 2:0 na poluvremenu, ali se Specija vratila u nastavku pa je i ovaj meč završen nerešeno - 2:2 (0:2).

Poveli su gosti preko Karamoa u 17. minutu, a vođstvo je duplirao Ernani u 25.

Domaći su uzvratili preko Emanuela Đasija koji je postigao oba gola i izborio remi za svoju ekipu. Prvi u 52. a drugi u 72. minutu.

Specija je trenutno 16. na tabeli sa 25 bodova, dok je Parma ostala pretposlednja sa samo 15 osvojenih bodova.

Bolonja je na svom terenu savladala Lacio 2:0 što je njihova prva pobeda nad ovim rimskim klubom posle skoro 10 godina.

Strelci golova bili su Mbaje u 19. i Sansone u 64. minutu.

Dva minuta pre vodećeg gola, Lacio je mogao do prednosti ali je kapiten Ćiro Imobile šutirao pravo u golmana domaćih sa bele tačke.

Siniša Mihajlović je važnom pobedom proslavio jubilej - 100. utakmicu na klupi Bolonje, a sa druge strane Sergej Milinković-Savić nije uspeo pobedom ili golom da sebi ulepša 26. rođendan.

Fudbaleri Verone i Juventusa igrali su večeras nerešeno 1:1, u 24. kolu Serije A.

Juventus je vodio od 49. minuta golom Kristijana Ronalda, a bod Veroni u 77. doneo je Antonin Barak na asistenciju srpskog rfudbalera Darka Lazovića.

Lazović je igrao za Veronu od 52. minuta, a u tom timu je u prvom poluvremenu bio i Ivan Ilić.

Juventus je treći na tabeli sa 46 bodova, dok Verona ima 35 i zauzima deveto mesto u italijanskom prvenstvu.