Barsina i Bajernova rapsodija, Vengerova neviđena sreća, Benfika je stvarno prokleta! (FOTO) (VIDEO)

1. kolo lige šampiona

Kao i prošle sezone, ove ćete biti u mogućnosti da pratite uz naš dobro poznati "lajv blog"
Objavljeno: 22:53h

Nadoknada vremena - U Minhenu je pukla petarda, a Anderson Taliska je za Bešiktaš postigao ekstravagantnu golčinu protiv bivšeg kluba Benfike iz slobodnjaka i na taj način doneo izjednačenje Bešiktašu!

93. minut - GOOOOOOOOOOOOL! ANDERSON TALISKA DONOSI IZJEDNAČENJE BEŠIKTAŠU U POSLEDNJIM SEKUNDAMA!

88. minut - Opet taj Luis Suarez! Drugi pogodak magičnog Urugvajca!

85. minut - Zakuvava se na svim terenima! Velika drama je u Parizu, Bazelu, Lisabonu, Kijevu i Ajndhovenu!

80. minut - Stefen je strelac za Bazel! Rezultat je 1:1!

78. minut - Neverovatno! Arsenal je bukvalno iz prve šanse došao do pogotka! Aleksis Sančez je strelac! 1:1!

75. minut - Luis Suarez je, kao na treningu, postigao gol volejčinom! Seltik je na kolenima!

61. minut - GOOOOOOOOOOOOL! Bajern se trka sa šampionom Španije, 4:0 protiv Rostova.

60. minut - GOOOOOOOOOOOOL! Šta se ovo dešava! Mesi i 5:0 za Barsu!

59. minut - GOOOOOOOOOOOL! Nastavlja da se puni mreža ekipe iz Glazgova, Inijesta je povisio na 4:0!

53. minut - GOOOOOOOOOL! Bajern je kao i Barsa rešio pitanje pobednika, 3:0 za Bavarce protiv Rostova. Kimih se upisao u strelce.

50. minut - GOOOOOOOOOOL! Nastavila je Barsa da rešeta Seltik, ovog puta Nejmar je pogodio mrežu.

45. minut - Nastavile su se utakmice!

POLUVREME!

45. minut - KAKAV LUDAČKI MINUT! TRI GOLA SU PALA I JEDAN PENAL PROMAŠEN! Gvadrado je za PSV propustio šansu da izjednači, Milik preokrenuo protiv Dinama, a Miler povisio na 2:0 za Bajern protiv Rostova. Ludogorec šokirao Bazel, Kafu je strelac!

36. minut - GOOOOOOOOOOOL! Milik je doneo izjednačenje Napoliju u Kijevu!

28. minut - GOOOOOOOOOOOL! Barsa je povela sa 2:0 posle promašenog penala Seltika, Musa Dembele je bio neprecizan!

28. minut - GOOOOOOOOOOOL! Levandovski je bio precizan sa bele tačke.

26. minut - GOOOOOOOOOOOL! Šok u Kijevu! Dinamo vodi protiv Napolija, strelac Denis Harmaš.

12. minut - GOOOOOOOOOOOOL! Benfika je preko Servija došla do 1:0 nad Bešiktašom.

3. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Barselona je povela protiv Seltika, strelac je Mesi!

1. minut - GOOOOOOOOOOOOOL! PSŽ vodi protiv Arsenala sa 1:0, gol je postigao Kavani na asistenciju Orijea.

20:45 - Utakmice su počele!!!

20:40 - Jedan meč neće biti odigran, a to je duel Mančester sitija i Borusije Menhengladbaha koji je zbog kiše odložen!

20:35 - Seltikovi navijači, kao i igrači, veruju u čuda.

20:30 - Kada vas Murinjo zove na Ligu šampiona, to se ne odbija!

20:15 - Meč između Benfike i Bešiktaša sudiće naš Milorad Mažić!

20:00 - Dobro nam došli! Evo i sastava timova za duele.