NAPREDAK I METALAC POBEDILI, MLADOST I VOJVODINA REMIZIRALI: Na današnjim utakmicama je postignuto devet golova!

23. kolo SUPERLIGA SRBIJE

Sutra nas očekuju još četiri utakmice

U okviru 23. kola Superlige Srbije u periodu od 13:00, odigrane su četiri utakmice.

Napredak je na svom terenu savladao Inđiju sa 1:0, gol odluke je postigao Bačanin u 81. minutu.

U Lučanima Mladost i Vojvodina su remizirali 1:1. Gosti su došli do vođstva u 18. minutu golom Vukadinovića a izjednačenje i bod ekipi iz zapadne Srbije je doneo Bojović u 63. minutu.

Novi Sad je bio domaćin utakmice između Proletera i Metalca, gde su gosti bili uspešniji rezultatom 1:2. Poveli su gosti posle samo sedam minuta, strelac je bio Vasiljević. Proleter je odgovorio u 31. , kada je izjednačujući gol psotigao Leandro. Drugi put iz loptu iz mreže je vadio golman Metalca u 57. minutu, posle gola Maksimovića, koji će se na kraju ispostaviti kao konačan rezultat.

Supreliga Srbije 23. kolo

Subota: Čukarički- Zlatibor 2:0.

Nedelja: Mladost- Vojvodina 1:1 (Bojović 63; Vukadinović 18), Napredak- Inđija 1:0 (Bačanin 81), Partizan- Radnik 3:0 (Vujačić 44, Šćekić 54, Asano 63), Proleter- Metalac 1:2 (Leandro 31; Vasiljević 7, Maksimović 57), Crvena zvezda- Spartak Subotica 17:00.

Ponedeljak: Voždovac- Rad 15:00, Javor- Novi Pazar 15:00, Mačva- Radnički Niš 15:00, TSC- Bačka 15:00.